V čem je ten vtip?

TechnologiePapír ETHERGRAF® mikroskopicky "škrábe" papír, oxiduje ho a tím ponechává lehkou, ale přesnou značku. Díky své pórovitosti běžný papír - tedy papír v neupravené celulóze - dokonale reaguje na průchod kovového hrotu.


Přítomnost pojiva, minerálních plnidel, barviv nebo přísad v papíru ohrožuje jeho přirozenou absorpční kapacitu, takže je oxidace při kontaktu s hrotem ETHERGRAF® částečně nemožná.

To je důvod, proč se naše stylusy nikdy nezaměřovaly na nahrazování běžných psacích nástrojů, ale přesahují koncept čisté funkce a přetvářejí se do perfektního designového příslušenství pro ty, kteří mají vždy rádi příběh

Vyrobeno v Itálii    Přírodní instinkt, starodávné gesto, tak jednoduché, tak evokující. Nástroje pro tvarování myšlenek vysledovaly průběh času, zkušenosti minulých staletí napsaly historii budoucích vynálezů.

ETHERGRAF® je inspirován speciální technikou stříbrného hrotu, kterou používal Leonardo da Vinci. Vytvořen díky spolupráci s předními italskými výzkumníky, využívá oxidace způsobené třením mezi papírem a kovovým hrotem, čímž jej pozvedá na novou úroveň. Koncipovaný, realizovaný a ručně kovaný v Itálii, ETHERGRAF® je charakteristickým znakem našich stylusů.