PININFARINA CAMBIANO KAURI

Dostupnost:
Skladem
Výrobce:
Cena:
3 900 Kč
3 223,14 Kč bez DPH
ks

Nekonečné pero Cambiano, vlajková loď celé kolekce Pininfarina Segno. Vůbec první model navržený designéry studia Pininfarina. Inspirován stejnojmenným konceptem automobilu Pininfarina Cambiano z roku 2012, jehož jednou z mnoha zajímavostí je celkové provedení vnitřní podlahy interiéru ze dřeva. A právě dřevo hraje zásadní roli i u pera Cambiano. Celé tělo pera je vyrobeno z matného hliníku se dřevěnými aplikacemi na obou bocích. Ve stejném dekoru dřeva je pak proveden i praktický stojánek sloužící zároveň jako krabička.


Kauri – limitovaná edice. Dřevěné aplikace na peru a stojánek vyrobeny bez dalších úprav z cenného dřeva Kauri. Specifický typ dřeviny pocházející výhradně z Nového Zélandu, známý také jako Damaroň jižní. Jedná se o dřevo zakonzervované v půdě po dobu zhruba 46-48 000 let. Každý jednotlivý kus je číslován, avšak není dosud znám budoucí finální počet vyrobených kusů.


Hrot v provedení Ethergraf. Technologie inspirovaná Leonardem da Vincim. Nekonečný hrot píšící pouze na obyčejný papír, kancelářský, lesklý atd, zanechává stříbrnou stopu podobnou obyčejné tužce. Nemusí však fungovat na vlhčené a speciální papíry. Ideální pro kreslení, skici, či kratší poznámky atd. V žádném případě nenahrazuje tužku či klasické pero. Delší psaní není 100% komfortní.

Více informací o technologii Ethergraf.

Rozměry pera 16 x 1,2 cm
Hmotnost pera 39 g
Rozměry balení 19,5 x 5 x 2,7cm
Hmotnost balení 222 g

Pininfarina Cambiano