PININFARINA SPACE

Dostupnost:
Skladem
Výrobce:
Cena:
3 120 Kč
2 578,51 Kč bez DPH
ks

Nekonečné pero Pininfarina Space - nejnovější model navržený designery Pininfarina ve spolupráci s italskou společností ALTEC zabývající se technologiemi a materiály pro použití v kosmu. Space byl vytvořen speciálně pro použití ve vesmíru, v prostoru bez gravitace, kde běžné propisky nefungují a mikročástice z klasických grafitových tužek mohou poškodit filtrační systém. V celých dějinách je Space teprve druhým perem píšícím ve vesmíru. Během mise V.I.T.A. na mezinárodní stanici ISS byl použit italským astronautem Paolem Nespolim.


Tělo pera je vyrobeno z ultralehkého hořčíku s velkou mechanickou odolností, praktický klip z leštěné oceli a elipsový stojánek z hliníku. Kombinace futuristického designu a moderních materiálů dokonale oživí pracovní stůl každého milovníka nadčasovosti a budoucnosti.


Hrot v provedení Ethergraf. Technologie inspirovaná Leonardem da Vincim. Nekonečný hrot píšící pouze na obyčejný papír, kancelářský, lesklý atd, zanechává stříbrnou stopu podobnou obyčejné tužce. Nemusí však fungovat na vlhčené a speciální papíry. Ideální pro kreslení, skici, či kratší poznámky atd. V žádném případě nenahrazuje tužku či klasické pero. Delší psaní není 100% komfortní.

Více informací o technologii Ethergraf.Rozměry pera 15,6 x 1,2 cm
Hmotnost pera 14 g
Rozměry balení 14 x 14 x 4 cm
Hmotnost balení 246 g
Značka Pininfarina