PININFARINA CAMBIANO MODULO LIMITED

PININFARINA CAMBIANO MODULO LIMITED

Cena: 4 680 Kč
Cena bez DPH: 3 867,77 Kč
Dostupnost: Skladem
Značka: Pininfarina

Exkluzivní limitovaná edice pera Pininfarina Cambiano věnovaná ikonickému konceptu Ferrari 512S Pininfarina Modulo. Tento zcela unikátní koncept Pininfarina představila na autosalonu v Ženevě v roce 1970. Jednalo se o dvoumístný futuristický sporťák se značkou Ferrari vyrobený pouze v jednom jediném kusu. Kompletní technika vozu byla převzata ze stejně exkluzivního závodního auta Ferrari 512S, kterého se vyrobilo pouze 25 ks. 

V loňském roce uběhlo 50 let od představení tohoto unikátního bílého auta s červeným pruhem a proto se společnost Pininfarina rozhodla vyrobit limitovanou edici 500 ks svého pera Cambiano právě v bílé barvě s červeným pruhem jako odkaz k tomuto významnému vozu. Celý set je ještě doplněn o výroční poštovní známku vydanou italskou poštou (Poste Italine) na konci roku 2020 s podobiznou právě Ferrari Modulo. 

Hrot v provedení Ethergraf. Technologie inspirovaná Leonardem da Vincim. Nekonečný hrot píšící pouze na obyčejný papír, kancelářský, lesklý atd, zanechává stříbrnou stopu podobnou obyčejné tužce. Nemusí však fungovat na vlhčené a speciální papíry. Ideální pro kreslení, skici, či kratší poznámky atd. V žádném případě nenahrazuje tužku či klasické pero. Delší psaní není 100% komfortní.

Více informací o technologii Ethergraf.

Tisknout