Pininfarina Space V.I.T.A. Mission

  • Vyprodáno
  • Limited edition
Pininfarina Space V.I.T.A. Mission Zvětšit obrázek
Dostupnost:
Vyprodáno
Výrobce:
Cena:
3 690 Kč
3 049,59 Kč bez DPH
ks

Na oslavu 139 dnů strávených na oběžné dráze ve vzdálenosti 400 km od země spolu s italským astronautem Paolo Nespolim a posádkou Mezinárodní kosmické stanice byla vyrobena omezená a očíslovaná 300 kusové série modelu Space věnovaná misi V.I.T.A. Na klipu každého jednotlivého kusu je označení „V.I.T.A. Mission 2017“ a pod klipem pak číslo 1 až 300 z celkového počtu 300 ks.


Nekonečné pero Pininfarina Space - nejnovější model navržený designery Pininfarina ve spolupráci s italskou společností ALTEC zabývající se technologiemi a materiály pro použití v kosmu. Space byl vytvořen speciálně pro použití ve vesmíru, v prostoru bez gravitace, kde běžné propisky nefungují a mikročástice z klasických grafitových tužek mohou poškodit filtrační systém. V celých dějinách je Space teprve druhým perem píšícím ve vesmíru. Během mise V.I.T.A. na mezinárodní stanici ISS byl použit italským astronautem Paolem Nespolim.


Tělo pera je vyrobeno z ultralehkého hořčíku s velkou mechanickou odolností, praktický klip z leštěné oceli a elipsový stojánek z hliníku. Kombinace futuristického designu a moderních materiálů dokonale oživí pracovní stůl každého milovníka nadčasovosti a budoucnosti.


Hrot v provedení Ethergraf. Technologie inspirovaná Leonardem da Vincim. Nekonečný hrot píšící pouze na obyčejný papír, kancelářský, lesklý atd, zanechává stříbrnou stopu podobnou obyčejné tužce. Nemusí však fungovat na vlhčené a speciální papíry. Ideální pro kreslení, skici, či kratší poznámky atd. V žádném případě nenahrazuje tužku či klasické pero. Delší psaní není 100% komfortní.

Více informací o technologii Ethergraf.